Jakna Casual SM X2

77,00 108,00  Vključno z DDV

Izberi možnosti

Jakna je odlično oblačilo za vašega psa, ki ga bo ohranjalo suhega skozi celo leto in grelo v hladnejšem vremenu.

Izdelana je iz »high-tech« tkanine Soft Shell®, ki zagotavlja nepremočljivost, zračnost in zaščito pred vetrom.

Krojena je tako, da se psu odlično prilega, vendar ne omejuje njegovega gibanja. Zaradi posebnega kroja pokriva cel del prsnega koša. Jakni sta priložena 2 snemljiva pasova, ki ju po potrebi enostavno zamenjate. Na pasu za zapenjanje je z dvojnim šivom kakovostnega sukanca, z namenom ojačitve in daljše življenjske dobe, našit visokokakovostni ježek –  Velcro, ki je primeren za pogosto odpiranje in zapiranje (cca. 10.000 ponovitev. Na zadnji strani jakne notranje strani je priročna zanka za obešanje jakne. Dodani odsevni detajli 3M ScotchliteTM, ki so zasnovani za izboljšanje vidljivosti pri šibki svetlobi in v nočnem času, omogočajo varnem sprehod tudi v večernih urah.

Odporna proti vetru

Visokotehnološki 3-slojni laminat je popolnoma odporen na veter in zagotavlja maksimalno toploto in udobje v vsakem vremenu.

Vodoodporen

Soft shell tkanina ima vodni stolpec 10.000 mm, da  vašega psa ohrani popolnoma suhega v deževnih ali snežnih vremenskih razmerah.

Zračna

Zračna membrana brez PFC in podloga iz mikroflisa uravnavata telesno temperaturo in preprečujeta kopičenje toplote.

Nega tkanine

Operite z blagim detergentom pri 30 ° v pralnem stroju. Pred pranjem zaprite ježka! Ne uporabljajte mehčalca za tkanine. Centrifugirajte z nizko hitrostjo (800 vrt / min). Ne sušite oblačila v sušilnem stroju, samo obesite, da se posuši na zraku. Po potrebi, lahko oblačilo likate na nizki temperaturi. Če madeži med pranjem ne izginejo, lahko oblačilo kemično očistite.

Soft Shell® tkanina: 100% poliester

Lastnosti materiala:

  • vodoodporen – vsebuje zračno membrano z visoko stopnjo prepustnosti vodne pare (vrednost RET 8) po ISO 11092 in vodoodpornost 10.000 mm po ISO 811
  • ne prepušča vetra
  • diha – omogoča zračnost 300 g / m2 / 24 ur (koža lahko diha)
  • zaščita pred hlajenjem – notranji sloj termo flisa ščiti telo pred izgubo toplote pri nizkih temperaturah

Zaradi več namenske tkanine je jakna vrhunsko oblačilo, ki ga lahko uporabljate skozi celo leto in v vseh vremenskih razmerah.

Vodoodporna funkcija bo vašega psa ohranila suhega v mokrem vremenu. Medtem, ko bo odpornost proti vetru z izolacijo v hladnem vremenu omogočila zaščito in toploto telesa, bo zračnost tkanine v deževnih dneh v poletnem času brez dodatnega gretja ohranila temperaturo telesa.

Pomlad

Deževno in suho vreme ter hladna jutra

Poletje

Deževno vreme

Jesen

Nosite jo kot samostojno oblačilo v deževnem ali suhem vremenu, zjutraj ali zvečer.
Kombinirajte z vsemi GL design majicami ali spodnjim perilom v bolj hladnih dneh.

Zima

V suhem ali sneženem zimskem vremenu jo kombinirajte z vsemi GL design majicami ali spodnjim perilom za bolj prijetna toplejša zimska doživetja.

Najlažje izmerite obseg prsi (A) in dolžino hrbta (B) vašega psa z merskim trakom ali šiviljskim metrom. Prosimo upoštevajte, da lahko namesto šiviljskega metra, preprosto izmerite psa s trakom ali vrvico in nato izmerite trak ob navadnem metru ali ravnilu.

Obseg prsi (A): izmerite obseg prsi na najširšem delu, za sprednjimi nogami.

Dolžina hrbta (B): izmerite dolžino hrbta od konca vrata oz. začetka hrbta do začetka repa ( če ga privzdignete, vidite kje se začne). Zelo pomembno je, da ima pes glavo čim bolj pokonci, da NE dodate meritvi tudi vrata!

Niste prepričani katera velikost je prava? Pošljite nam mere (okrog prsi A in dolžino hrbta B) ter pripišite še težo in starost in mi bomo izbrali pravo velikost za vašega psa.

Jakna Casual SM X2

      Potrebujete odprtino za oprsnico?

      Vnesite mero (v cm) od začetka hrbta do začetka D rinke na oprsnici. Zelo pomembno je, da ima pes glavo čim bolj pokončno, da NE zajamete pri meritvi tudi vratu.

      Cena izdelka

      Cena dodatkov

      Skupna cena

      Mnenja

      Zaenkrat še ni mnenj.

      Bodi prvi ocenjevalec “Jakna Casual SM X2”

      Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja